08507240724

İş Bankası Müşteri Hizmetleri

İş Bankası Müşteri Hizmetleri

            İş bankası hepimizin bildiği gibi en köklü bankalarımızdan biridir. Çağımız da bilgisayar ve telefon ile iletişimin yoğun olması diğer bankalar gibi İş Bankası’nı da bu alanlarda aktif olmaya itmiştir. Bu sebeple hem internet üzerinden hem de telefon yoluyla, yalnızca ödeme veya bilgi almak için değil, çok geniş bir yelpazede bizlere fayda sağlıyor. Diğer bankalar ve İş Bankası’nın da kullandığı Türk Telekom’a ait 444 ile başlayan hatlar, İş bankası tarafından artık kullanılmıyor. Artık İş Bankası’ndan yapmak istediğiniz her türlü ödeme, havale vb işlemler için 08507240724 hattı kullanılacak.

              İş Bankası Müşteri Hizmetleri arandığında daha önce belirttiğimiz üzere sizlere çok geniş alanda yapabileceğiniz işlemler hakkında bilgi verilecek ve bankaya veya ATM’ye gidip yorulmanıza gerek kalmadan pek çok işinizi buradan halledebileceksiniz. Belirtmiş olduğumuz numara 08507240724 gayet iyi düşünülmüş çünkü 0850 Superonline’e bağlı olarak kullanılan tüm işletmelerin telefonunda bulunuyor. 724 rakamı ise yedi gün yirmi dört saat aktif olarak kullanıldığını gösteriyor.

            Ayrıca işbank.com.tr ile almış olduğunuz şifre ile pek çok işlemenizi yürütebilir. Takip edebilirsiniz ayrıca belirttiğimiz alanlarda sadece bankacılık işlemlerinizi değil önerilerinizi, belirtmek istediğinizi özel durumları veya düzeltilmesini istediğiniz hususları 08507240724 aracılığıyla dile getirebilirsiniz.

            Sadece olumsuz durumları değil, olumlu durumları da aynı şekilde devam etmesini sağlamak için site üzerinde dolduracağınız form ile teşekkür mesajı olarak gönderebilirsiniz.

            Ayrıca iş bankası müşteri hizmetleri acil olarak bağlanması gerekenlere bir kaç ipucu verelim. Durumunuz acilse ve bütün gün müşteri hizmetlerine bağlanamamışsanız verdiğimiz numarayı gece aramanızı öneririz. Bağlanmanız kolaylaşacaktır. 08507240724 Numarayı çevirdikten sonra 0 tuşuna basıp müşteri numaranızı girerseniz ve ardında da müşteri şifrenizi girerseniz çok daha hızlı bir şekilde işlemleriniz gerçekleştirme imkanı bulmuş olursunuz. 0850 724 0724 iyi numara değil mi?

warningComments are closed.