Garanti Bankası Kart Şifresi Öğrenme

garanti bankası

Garanti Bankası Kart Şifresi Öğrenme

             Nakit para yerini kredi kartlarına bıraktığı günümüzde hangi kredi kartını almalıyız veya hangi bankayı tercih etmek bize daha büyük kazanç sağlar sorusunu sormadan edemiyoruz. Unutmayınız ki kredi kartları sadece bilinçli ve doğru kullanıldıklarında faydalı bir araç haline gelmektedir. Eğer henüz hangi kartı kullanacağınıza karar vermediyseniz Garanti Bankası sizin için birbirinden kazançlı fırsatlarla sunmaktadır. Garanti Bankası aracılığı ile edinebileceğiniz Bonus kart ile taksitli alışverişler yapabilir, kartınızı kullandıkça Bonus Puanlar biriktirebilirsiniz. Sonucunda Bonus puanlarınızla Bonus program ortaklarında yapacağınız alışverişlerinizde bedava alışverişin keyfini çıkartırsınız. Ayrıca dünyanın her yerinde, yapacağınız alışverişlerde bonus puanlar kazanırsınız. Tüm ATM’lerden vadesiz hesaplarınıza ulaşabilir ve internet bankacılığını kullanarak yaptığınız para çekme, para yatırma işlemlerini Bonus kartınızla da kolayca yapabilirsiniz. Nakit paraya ihtiyaç duyduğunuzda sabit taksitle ve uygun faiz imkânlarıyla nakit avans çekebilirsiniz. Eğer zaten bir kredi kartınız varsa ve bir şekilde şifrenizi unutmuşsanız; Garanti Bankası Kart Şifresi Öğrenmek için yapabileceğiniz işlemler;

             Alo Garanti’yi kullanarak şifrenizi değiştirebilirsiniz. Alo Garanti’yi kullanmak için yapmanız gerekenler ilk olarak en yakın Garanti Bankası şubesine giderek Alo Garanti istek formunu doldurmanızdır. Kimliğinizin fotokopisi ile imzalı bankacılık hizmet sözleşmesini teslim etmelisiniz. Daha sonra bir hafta içerisinde başvuru yaptığınız şubeden Alo Garanti şifrenizi alabilirsiniz. Tüm bu işlemler sonrasında şifrenizi Alo Garanti’yi arayarak Alo Garanti Şifre ve Parola İşlemleri adımı yardımı ile değiştirebilir veya İnternet aracılığı ile şifrenizi tekrar geçerli hale getirebilirsiniz.

             Alo Garanti şifreniz yoksa şifrenizi öğrenmenizin bir diğer yolu internet sitesinden kullanabileceğiniz Parola Al sekmesidir. www.garanti.com.tr adresinden kolayca erişebilirsiniz. Bu seçeneği kullanarak aynı zamanda Alo garanti şifrenizi, iGaranti ve Bonus Flaş şifreleriniz rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

warningComments are closed.